Értékesítési menedzser állás (medikai termékek)

Több mint 30 éve az egészségügyi piacon tevékenykedő sikeres cég munkatársa lehet.
Hazai és külföldi partnereink megelégedésével végezzük tevékenységünket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a cég Értékesítési és operatív team-jének munkájában budapesti székhellyel.
  • Kelet-Magyarország területén a cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése.
  • Kórházak, orvosegyetemek és egyéb egészségügyi szolgáltatók, eü. oktatási intézmények látogatása, konferenciákon való részvétel.
  • Helyszíni termékbemutatók tartása.
  • Árajánlatok készítése, termékek leszállítása, üzembe helyezése, kezelők oktatása.
  • Részvétel a gyártók által szervezett tréningeken.
  • Részvétel otthon lélegeztetett betegek látogatásában.
  • ISO és GDPR szabályok betartása.
  • Marketing anyagok elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egészségügyi iskolai végzettség, alapvető ismeretek az emberi szervezet működéséről.
  • Gyakorlat hasonló munkakörben.
  • Angol nyelv ismerete.
  • Műszaki ismeretek iránti fogékonyság.
  • Jó kommunikációs készség, gyors kapcsolatteremtés.
  • Lényegre törő előadásmód.
  • Kihívások vállalása, kitartás.
  • Sikerorientált munkaszellem.
  • Empátia a betegek iránt.
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi iskolai végzettség.

Amit kínálunk:

  • Világszínvonalú termékekkel való tevékenység
  • Napi nyelvhasználati lehetőség
  • Képzés
  • Szolgálati gépkocsi
  • Telefon
  • Notebook
  • Cafetéria

  • elektronikusan a medga@medplan.hu e-mailcímre
  • magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • fizetési igény megjelölésével